Xiaomi 14 Ultra kablosuz şarjda çığır açıyor

Xiaomi’nin geliştirdiği ve henüz resmi bir duyurusu yapılmayan Xiaomi 14 Ultra modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Beklentilere göre yakın zamanda tanıtılması planlanan bu cihaz, kablosuz şarj konusunda rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor.

Duyumcu Digital Chat Station, cihazın 80W kablosuz şarj desteğine sahip olabileceğini ve 100W kablosuz şarj cihazı ile birlikte piyasaya sürülebileceğini iddia etti. Bu bilgi, Xiaomi 14 Ultra’nın sadece 50W kablosuz şarj desteği sunacağına dair önceki raporları geçersiz kılıyor.

Xiaomi 14 Ultra kablosuz şarjda çığır açıyor

Eğer bu iddialar doğru çıkarsa, Xiaomi 14 Ultra kablosuz şarj konusunda en hızlı cihazlardan biri olacak. Amiral gemisi sınıfındaki bu telefonun önümüzdeki ayın sonunda tanıtılması bekleniyor. Ayrıca, cihazın kamera özellikleri ve modülü de son zamanlarda sızdırılan bilgiler arasında.

Diğer amiral gemisi telefonlar gibi Xiaomi 14 Ultra‘nın da uydu bağlantısı özelliğine sahip olması bekleniyor. Bu ayın başlarında alınan bir 3C sertifikası, cihazın kablosuz Kamera Kit’ine işaret ediyor. Telefonun, selfie ve video aramaları için ekran altı bir kameraya sahip olabileceği ve BIS listelemesi, cihazın Hindistan’da da satışa sunulacağını öne sürüyor. Ancak tüm bu bilgiler henüz kesinlik kazanmış değil, bu yüzden daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x